BÍLÉ VÍNO

Chardonnay ………………………………….. 0,2l/58 Kč

suché Víno Mikulov

Tramín červený …………………………. 0,75l/279 Kč

suché Habánské sklepy, jakostní víno, oblast Morava Kořenitá vůně a medové tóny tohoto Tramínu skvěle doplňuje svěží kyselinka. Výborně sedne k sladším pokrmům, husím játrům či k uzeným rybám.

Sauvignon ……………………………………… 0,75l/375 Kč

suché Vinařství Pavlov, pozdní sběr.

Mikulovská podoblast Nižší, zlatavá barva žlutého melounu, mladistvá a minerální vůně připomínající angreštový kompot či rybízový koláč. Chuť je šťavnatá, bohatá, s minerálním podtextem a příjemným zbytkovým cukrem, který se v dochuti spojuje s příjemnou kyselinkou. Doporučujeme podávat k pečeným rybám, pečené perličce či k bohatým zeleninovým salátům s masem.

 

ČERVENÉ VÍNO

Frankovka ………………………………….. 0,2l/58 Kč

suché Víno Mikulov

Modrý Portugal …………………… 0,75l/279 Kč

suché Habánské sklepy,

jakostní víno, oblast Morava Modrý Portugal je v posledních letech velmi oblíbenou odrůdou. Barva bývá jemně rubínová, vůně se pohybuje mezi jemnými květinovými tóny a ovocnými tóny připomínající třešně či višně a peckoviny. V chuti je lehčí s menším obsahem tříslovin a příjemnou, ovocnou dochutí. Je vynikající k těstovinám, italské kuchyni a drůbeži. Výborně se snoubí se zrajícími a polotvrdými sýry.

Cabernet Sauvignon ……… 0,75l/375 Kč

suché Víno Mikulov – Sommelier club

pozdní sběr Rubínově fialková barva, bohatá, typicky odrůdová vůně připomínající černý rybíz, koření, tabákový list a nezralé makovice. Chuť je ovocitá, měkká, s příjemnou dochutí. Doporučujeme ke steakům, hovězímu masu či ke tvrdým sýrům.

Z technických důvodů není možný rozvoz objednávek k Vám domů. Objednávky si můžete vyzvednou osobně. Objednávky na telefonu 602 67 67 81. Děkujeme za pochopení