Celý bowling s restaurací a barovou částí pojme až 130 hostů. Jsme schopni upravit interiér restaurace tak, aby vyhovoval i menším skupinám. Stejně tak můžeme nabídnout taneční parket, promítání prezentací na velkoplošné projekci nebo vytvořit atmosféru pro široké spektrum akcí, jako jsou rodinné oslavy, narozeniny, třídní srazy, svatby, firemní večírky, vánoční večírky, rauty aj.

Rádi s Vámi individuálně projednáme skladbu občerstvení, přípravu všeho potřebného, ale i zajištění zábavy či organizaci Vaší akce.

Rauty a občerstvení zajišťujeme z naší restaurační kuchyně, kde je tým kuchařů připravený plně vyhovět Vašim požadavkům a přáním. Sortiment baru obsluhují pohotoví barmani, kteří vám od nealkoholických nápojů a piva značky Plzeň 12° nabídnou sortiment destilátů a likéru a v neposlední řadě i nabídku vín.

Všechny prostory jsou plně klimatizovány.

Pro Vaši akci jsme schopni zajistit následující:

  • kompletní organizaci cateringových služeb (obědy, večeře, rauty, drobné občerstvení)
  • zajištění technického zázemí, projekci a ozvučení
  • realizaci společenského a sportovního programu (živá hudby, DJ, organizátor turnaje)

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou!

Kontaktní informace: telefon: 602 67 67 81, email: provoz@kantynapoldi.cz

 

NOVINKA!

Poldinky (Boxíky s sebou). Na objednávku po telefonické domluvě, možné i doručení na adresu. Vhodné pro pohoštění u Vás ve firmě nebo doma na Vaší oslavu. Objednávat můžete zde

Z technických důvodů není možný rozvoz objednávek k Vám domů. Objednávky si můžete vyzvednou osobně. Objednávky na telefonu 602 67 67 81. Děkujeme za pochopení